У Франківську збирають термінове засідання Ради оборони області. На ньому мали би вирішити три питання – Романюк

Автор: Турій Роман

08 Jun, 2014 15:01

Поділитись публікацією
У Франківську збирають термінове засідання Ради оборони області. На ньому мали би вирішити три питання – Романюк

Сьогодні збирають термінове засідання Ради оборони області.

Читайте також: Анастасія Романюк з Франківська - друга головна арбітриня в історії УПЛ

Очевидно, мова йтиме про факти, викладені вчора депутатом обласної ради Юрієм Романюком із приводу того, що батальйон територіальної оборони області мають відправити уже ближчими днями на Схід. Окрім того, депутат відзначав, що бійці батальйону зовсім не мають бронежилетів. В таких умовах відправляти їх на війну – є злочином, відзначив Романюк.

Можливо, інформація, викладена депутатом, знаходить своє підтвердження, адже Раду оборони збирають ввечері у вихідний і святковий день.

Як повідомив виданню www.galka.if.ua Юрій Романюк, на екстреному засіданні Ради оборони області мали би розглянути три питання. Обов’язково заслухати детальний звіт про дійсний стан речей у батальйоні. Мова йде і про матеріальне забезпечення і про рівень військової підготовки. Окрім того, з’ясувати чи дійсно є наказ Начальника Генштабу ЗСУ із приводу того, що батальйон територіальної оборони області має найближчим часом вирушити на Схід. І третє, члени Ради оборони мали би призупинити рішення Начальника Генштабу до того часу, поки особовий склад батальйону не буде забезпечений бронежилетами, каже Романюк.

 

Теги: