У Франківську жінки на автозмаганнях збирали гроші для прикарпатських воїнів (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

28 Mar, 2023 08:44

Поділитись публікацією
У Франківську жінки на автозмаганнях збирали гроші для прикарпатських воїнів (ВІДЕО)

Громадська організація «Дружина воїна» та Прикарпатський автоклуб влаштували благодійний автодень та ярмарок «На колесах». Відтак, у змаганнях з автомобільного слалому взяли участь майже два десятки жінок. Вони виконували маневри, які найчастіше потрібні в умовах міста.

Потребую підтримати захисників змагання не обмежились. Голова Прикарпатського автоклубу Олександра Кодак зазначає, що жінки також мали змогу покращити навички водіння, інформує “Галка” з посиланням на “РАІ“.

Більшість учасниць змагань за кермо сіли з початку повномасштабного вторгнення. Валентина Лемець до Івано-Франківська переїхала з Херсона. Водійкою стала тільки два місяці тому. Однак, дізнавшись про благодійний автодень вирішила долучитись, щоб підтримати захисників.

Підтримує Валентину її чоловік та вчитель – Віталій Лемець. У автозмаганнях він справжній професіонал, неодноразово брав участь у схожих змаганнях. Тож знає як підтримати дружину та які настанови їй дати.

Окрім змагань, відбувся й благодійний ярмарок. Тут представили прикраси, випічку, іграшки та посуд. Підтримати побратимів виріши й військовий та гончар Віталій Владковський.

За виручені кошти, розповідає голова громадської організації “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин, для підрозділів Збройних сил України придбають колеса та автомобільні інструменти.