У Франківську зменшується кількість тяжких злочинів, але зростають прояви хуліганства – прокуратура

Автор: Костинюк Олександр

07 Чер, 2019 16:13

У Франківську зменшується кількість тяжких злочинів, але зростають прояви хуліганства – прокуратура

У міськраді заслухали звіт про результати роботи Івано-Франківської місцевої прокуратури в 2019 році.

Сьомого червня на засіданні 26-ої сесії франківської міської ради розглянули питання “Про результати діяльності Івано-Франківської місцевої прокуратури”, інформує “Галка”.

В.о. керівника місцевої прокуратури Віталій Гураш зазначив, що в 2019 році зареєстровано 1643 кримінальні провадження. Ця кількість є меншою, ніж за аналогічний період минулого року.

“У цьому році зафіксовано вдвічі менше тяжких злочинів, проте на кілька відсотків зросла кількість злочинів невеликої тяжкості. Маємо шість очевидних вбивств, а за аналогічний період 2018 року було лише одне”, – каже Гураш.

За словами Віталія Гураша, у поточному році вдвічі зменшилася кількість грабежів, шахрайства, вимагань, однак зростають прояви хуліганства.

Крім того на сесії вкотре підняли питання боротьби з наливайками та гральним бізнесом.

“Про них усі знають, але віз і далі там. Неодноразово зверталися у відповідні служби щодо реагування на такі пункти. Навіть подавали конкретні адреси. Сьогодні знову звертаємося до правоохоронних органів, прокуратури та фіскальної служби взяти на контроль вирішення цих проблем”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry