У франківських лікарнях провакцинованих серед хворих на COVID-19 немає, – Бойко

Автор: Турій Роман

21 Вер, 2021 09:22

Поділитись публікацією
У франківських лікарнях провакцинованих серед хворих на COVID-19 немає, – Бойко

Серед госпіталізованих у лікарні Івано-Франківська хворих на коронавірус або тих, які мають підозру на цю хворобу, вакцинованих від COVID-19 немає. 

Читайте також: Франківську бракує майже 300 комунальників: на яких підприємствах найбільше вакансій

Про це вранці 21 вересня під час наради в мерії Івано-Франківська повідомила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.

За її словами, у лікарні на Мазепи є наразі 106 пацієнтів, у лікарні на Матейки – 96. Ніхто з них не був вакцинований. Померлі від хвороби теж не мали щеплення від COVID-19.

На кисневій терапії понад 60 хворих. В реанімаціях більше десяти хворих.

Бойко наголосила, що єдиним дієвим захистом від хвороби є вакцинація.

“Ті люди, які мають астми, цукровий діабет, хвороби легень, серцево-судинні хвороби – ми бачили, вони помирали. Тому важливо, аби вони вакцинувлися, бо це їхнє життя, їхній захист. Вакцинація це для тих, хто має важкі хронічні захворювання”, – каже Бойко.

Підтримав цю думку мер міста Руслан Марцінків.

“То, що я знаю. Вакцинація не рятує від хвороби, але перебіг хвороби буде легший, комусь це врятує життя. Друге – дуже багато липових довідок, ми вже зверталися в поліцію. Можете їх робити, але в лікарні довідка вас не захистить. Хтось хоче статистику збільшити цим методом. Але рано чи пізно це приведе до непоправних дій.
На жаль ми бачимо, що кількість хворих збільшується. І ми наближаємося до червоної зони. А Москва тішиться, радіє. Думаєте війна закінчилася? Буде, тільки пауза. Чим гірше Україні, тим краще Москві. Треба бути вище, десь з державницької позиції дивитися”, – каже Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятували: у дитячу лікарню у важкому стані доставили дівчинку з коронавірусом