У “Голосі” кажуть, що команда Зеленського у Надвірній підкуповує виборців і звернулися у поліцію

Автор: Зелінська Таня

06 Лип, 2019 19:49

У “Голосі” кажуть, що команда Зеленського у Надвірній підкуповує виборців і звернулися у поліцію

Кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» по 87 округу, чинний мер Надвірної Зіновій Андрійович ймовірно підкуповує виборців, в тому числі із застосуванням адмінресурсу. Довірена особа кандидата в народні депутати від партії «Голос» Володимира Тищенка Володимир Коп’як звернувся в поліцію з вмогою розслідувати підкуп виборців.

Читайте також: У семирічного франківця діагностували рак. Небайдужих просять допомогти коштами на лікування (ФОТО)

Про такі факти повідомляють у соцмережах та ЗМІ.

Так, Андрійович вручав грошові винагороди випускникам у навчальному закладі та запрошує мешканців округу безкоштовно приїхати на зустріч з ним у Буковель.

Іншим фактом стало те, що у мережі збирають всіх охочих безкоштовно поїхати до курорту Буковель, аби бути присутнім під час політичної агітації чинного мера Надвірної, кажуть у штабі Тищенка.

Вже взагалі втратили совість і страх! ЗеКандидат певно не знає, де в Надвірній чи Богородчанах якийсь актовий зал є, що…

Опубліковано Мироном Дмитриком Субота, 6 липня 2019 р.

«Вже взагалі втратили совість і страх! ЗеКандидат певно не знає, де в Надвірній чи Богородчанах якийсь актовий зал є, що аж на Буковель треба виборців везти? Поліція Івано-Франківської області Volodimyr Holubosh – невже важко кілька співробітників підсадити в ті автобуси і зафіксувати можливий факт підкупу виборців?», – обурюються у соцмережах

Згідно з ч 4. ст 74 ЗУ “Про вибори народних депутатів України забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів кандидатів в народні депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, нагадують у “Голосі”.

Згідно з ч. 14. тієї ж статті забороняється надавати виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів чи послуг. Це вважається непрямим підкупом виборців

Довірена особа кандидата в народні депутати від партії “Голос” Володимира Тищенка Володимир Коп’як просить правоохоронні органи втрутитись та розслідувати такі ймовірні порушення законодавства.

«Прошу провести перевірку щодо можливого порушення виборчого законодавства і, у випадку виявлення фактів порушення закону, притягти винних осіб до відповідальності, у зв’язку з чим повідомити Центральну виборчу комісію про результати розслідування»

Нагадаємо, що одним з головних конкурентів Зіновія Андрійовича на 87 окрузі є Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука. У партії «Голос» задекларували запровадження реальної й жорсткої відповідальності за підкуп виборця і нечесну кампанію, аби порушення виборчого законодавства перестало бути нормою.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...