У Городенківській школі замінили дах та встановили камери відеоспостереження

Автор: Зелінська Тетяна

16 Чер, 2020 15:06

Поділитись публікацією
У Городенківській школі замінили дах та встановили камери відеоспостереження

Будівельні роботи у Городенківській ЗОШ І-ІІІ ст №2, яка включена до переліку об’єктів проєкту «Велике будівництво», проводяться згідно з графіком.

Читайте також: На Прикарпатті назвали найкращих важкоатлетів року (ФОТО)

Днями Городенківську ЗОШ І-ІІІ ст №2, яка включена у президентський проєкт «Велике будівництво», відвідали перший заступник голови райдержадміністрації Тарас Колісник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Івасюк і начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та агропромислового розвитку РДА Василь Давимука.

Відзначалося, що роботи на об’єкті проводяться згідно графіку. Закінчено гідроізоляцію фундаменту, утеплення фасаду мінеральною ватою, тривають роботи щодо перекриття даху металочерепицею та фарбування фасаду, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Директор закладу Володимир Скляр проінформував про завершення реконструкції системи тепло- та водопостачання і про встановлення на об’єкті камер зовнішнього відеоспостереження, які на даний час функціонують у запланованому режимі. Уточнено план виконання робіт на наступний період.

Головне фото ілюстративне