У Господарському суді області запровадили дрес-код

Автор: Турій Роман

28 Jan, 2015 15:50

У Господарському суді області запровадили дрес-код

Аби зайти у приміщення установи, відтепер потрібно мати належний вигляд.

Голова Івано-Франківського господарського суду підписала наказ про правила пропуску осіб до приміщення господарського суду та на його територію транспортних засобів.

Відповідний наказ розміщений на веб-сайті установи, передає “КУРС”.

 У документі виписані вимоги до зовнішнього вигляду та поведінки працівників суду, співробітників підрозділу судової міліції “Грифон” та громадян, що знаходяться у приміщенні суду.

Згідно з наказом, за порушення правил відвідувачів можуть притягнути до адміністративної відповідальності за неповагу до суду, а суддів та працівників – до дисциплінарної відповідальності або позбавити щомісячної премії.

У правилах окремо виписані підстави для відмови громадянам у доступі до приміщення суду. Так, заборонено відвідувати приміщення суду для “поза процесуального спілкування з суддями та працівниками суду з метою з’ясування позицій та перспектив розгляду конкретних справ, здійснення впливу на суддів та працівників суду, отримання консультацій та порад у суддів та працівників суду з питань здійснення правосуддя, чи правових питань”.

Не можна відвідувати суд громадянам з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Крім того, не допускається відвідування приміщення суду “у шортах, майках, спортивному одязі, одязі з прозорих тканин, у неохайному одязі, а також у одязі, який містить на собі нецензурні чи образливі вислови на адресу громадян або образливі чи зневажливі вислови на адресу суду, встановлених у суді правил та на адресу суддів чи працівників суду”.

Відвідувачам також заборонили приходити до суду у цирковому, театральному чи маскарадному одязі, з розмальованими обличчями та відкритими частинами тіла.

Правила містять і детальний перелік того, з чим заборонено приходити до суду:

– Не допускається внесення громадянами у приміщення суду будь-яких колючих, ріжучих чи рублячих предметів, або інструментів (ножів, сокир, кіс, сап, ножиць, молотків, в’язальних спиць, тощо), холодної та вогнепальної зброї, будь-яких видів газової зброї (пістолетів, газових балонів, тощо), зброї під гумову кулю, дитячої іграшкової зброї, вибухових засобів та речовин, спиртних напоїв, наркотичних засобів.

– Не допускається проходження до приміщення суду з собаками, котами, та іншими домашніми чи хижими тваринами.

– Не допускається проходження до приміщення суду з плакатами чи транспарантами будь-якого змісту.

– Не допускається проходження до приміщення суду громадян з будь-якими візками, велосипедами, мотоциклами, та сумками, валізами, чи іншими предметами, розмір яких перевищує 45х35х15см (крім портфелів, папок для паперів, дамських сумок).

Серед правил поведінки у приміщенні суду визначений і дрес-код для самих суддів. Їм заборонено у робочий час носити спортивний одяг, шорти, майки, міні-спідниці, одяг з прозорих тканин.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry