У Харківській області стався терористичний акт. Дивом вдалося уникнути сотень жертв – Геращенко

Автор: Турій Роман

23 Aug, 2014 19:23

Поділитись публікацією
У Харківській області стався терористичний акт. Дивом вдалося уникнути сотень жертв – Геращенко

У Харківській області стався терористичний акт – вибух залізничних шляхів на дистанції Зміїв-Занки.

Читайте також: Скандал дня: Квартал 95, хор Верьовки та Коломойський

Дивом не сталася залізнична катастрофа з сотнями людських жертв!

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Машиніст приміського електропоїзда, якого я впевнений потрібно представити до нагороди за порятунок життів пасажирів і пильність, застосував екстрене гальмування і встиг зупинити електричку», – написав Геращенко.

На його думку, вчорашній схід з рейок 20 цистерн з мазутом і пов’язаний з цим грандіозна пожежа і локальна екологічна катастрофа в Городище Черкаської області, швидше за все також терористичний акт зроблений за вказівкою Путіна.

«Все це дії терористів з організації терактів на залізниці, разом з інформацією про підготовлювані контратаках терористів на сили АТО в районі Дебальцевого, Ясинуватій, Горлівки, Дебальцеве, Стаханова – повністю відповідає тій картині підготовки Путіна до зустрічі з Президентом України про яку я попереджаю останні кілька днів у своїх публічних виступах.

На переговорах 26 серпня, Путін намагатиметься тиснути на Петра Порошенка з метою виторговування для себе умов перемир’я на Донбасі з тим, щоб терористи могли залишитися на займаній ними зараз території з гарантованим контролем над комунікаціями по лінії Донецьк – Луганськ і з вільним виходом до кордону з РФ для подальших поставок зброї та боєприпасів», – відзначив Геращенко.

Теги: