У Голині за близько п’ять мільйонів гривень ремонтують дах ліцею (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Тра, 2024 16:09

Поділитись публікацією
У Голині за близько п’ять мільйонів гривень ремонтують дах ліцею (ФОТО)

У селі Голинь Калуського району стартував капремонт даху ліцею. Загальна вартість робіт – 4,8 млн грн.

Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду.

За його словами, ремонт співфінансують з обласного бюджету. З міського ж виділили 1,7 млн грн.

“Тривалий час стан даху навчального закладу був у незадовільному стані. Ми неодноразово зверталися до обласної ради.

Нарешті маємо успіх. Підрядник взявся до робіт та зазначає, що за сприятливих погодних умов вдасться закінчити ремонт покрівлі усього ліцею за місяць. І це надзвичайно добре, адже важливо закрити це питання до початку сезону дощів”, – каже Найда.

Зазначимо, що, за інформацією у реєстрі публічних закупівель Prozorro, початкова вартість робіт сягала 5,8 млн грн. На близько мільйон гривень менше за виконання ремонту запропонувало калуське підприємство “Еліт Україна”, яке й перемогло в аукціоні з-поміж чотирьох учасників.

Аналітична система YouControl звертає увагу на статутний капітал підприємства, розмір якого 100 гривень. Водночас “Еліт Україна” за 2023 рік отримала контрактів на близько 17 мільйонів.

“Невідповідність фінансових ресурсів обсягам здійснюваної діяльності може свідчити про фіктивність компанії. Малий статутний капітал не може вважатись гарантією надійності партнера”, – застерігають у YouControl.

Основним видом діяльності підприємства є будівництво житлових і нежитлових будівель. Загалом же “Еліт Україна” надає послуги за 24 спрямуваннями.

Це також може свідчити про фіктивність. Непоодинокими є випадки, коли компанії обирають широкий перелік видів діяльності для прикриття недобросовісної діяльності, йдеться в аналітиці.