Після звернень “Галки” в Івано-Франківській області змінили керівника Державтоінспекції

Автор: Турій Роман

18 Лип, 2015 11:15

Після звернень “Галки” в Івано-Франківській області змінили керівника Державтоінспекції

В Івано-Франківському обласному управлінні Державтоінспекції відбулися кадрові зміни. Новим очільником служби став підполковник міліції Василь Василик.

Читайте також: Прикарпатські рятувальники зіграли на турнірі з міні-футболу

17 липня начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов представив колективу керівника Державтоінспекції області підполковника міліції Василя Василика.

До цього той працював у Державтоінспекції на різних посадах, починаючи з інспектора групи організації дорожнього руху відділу ДАІ УВС м.Івано-Франківськ у жовтні 1994 року. На посаду начальника служби призначений з посади старшого інспектора відділу автомобільно-технічної інспекції та організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС в області.

Читайте також: Попри спротив ДАІ на Івасюка встановили ще два острівці безпеки для пішоходів

Начальник обласного управління прикарпатської міліції Віктор Шкутов зазначив:

«Сьогодні нелегко працювати керівником такого підрозділу як Державтоінспекція. Є немало зауважень до працівників ДАІ від громадськості. Проте я сподіваюся на Ваш досвід, професійність, виваженість та відповідальність. Буду вимагати принципової оцінки роботи підлеглих, адже служба – на порозі реформувань. Тож бажаю успіхів у службі та прийняття мудрих рішень».

У свою чергу Василь Василик подякував керівництву за довіру та зазначив, що виріс в цьому колективі, працював на різних посадах, тож роботу і людей добре знає. Запевнив усіх присутніх, що з його боку буде чесна і справедлива позиція по відношенню до підлеглих та учасників дорожнього руху, – інформує Стик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry