У Івано-Франківську планують поставити два рекорди України – якщо погода дозволить

Автор: Турій Роман

20 Чер, 2015 16:03

У Івано-Франківську планують поставити два рекорди України – якщо погода дозволить

«Знайди свій спорт, стань прикладом» – сьогодні, 20 червня, під таким лозунгом стартував спортивний фестиваль “40”.

35 співорганізаторів і близько 50 волонтерів намагаються залучити якомога більше бажаючих. Є тільки одне але – це несприятлива погода.

О 12 годині 45% заходів вже стартували і тільки половина з них під накриттям. Через це урочисте відкриття фестивалю та парад видів спорту перенесли на неділю. Все інше відбувається згідно із програмою.

Організатори зізнаються – не очікували такого затяжного дощу й стараються забезпечити людям максимальний комфорт.

Координатор волонтерів, одна із організаторів Юлія налаштована оптимістично:

«Ми хочемо зробити Івано-Франківськ спортивною столицею України. Стараємося зорієнтувати всіх та показати різні види спорту. Це робиться для того, щоб люди більше любили спорт. Загалом, все дуже класно, адже ми команда й добре налаштовані. Віримо і надіємося, що завтра погода буде кращою».

Хоча учасників не так густо, як очікувалося, та вони є.

Студент Василь із друзями поділилися з «Галкою» очікуваннями:

«Спочатку вагалися – йти-не йти. А потім подумали, що ще теніс під дощем не грали і прийшли. А тут і настрій з’явився. Хочемо спробувати все і зразу».

Нагадаємо, що спортивний фестиваль “40” відбувається у рамках проекту Гарячий спорт для розбудови спортивного середовища міста. Така подія відбувається вперше не тільки у Івано-Франківську, а й в Україні. Міські спортивні клуби, а також спеціально запрошені гості надихають мешканців міста до активного способу життя. Діти та дорослі, професіонали та аматори можуть спробувати й показати себе у 60-ти різних видах спорту і танців.

Таке задоволення коштує від 125 до 200 гривень. Бійці АТО, їхні родичі та пенсіонери можуть бути учасниками фесту безкоштовно.

Програма фестивалю включає чотири напрямки: сімейні ігри (сімейний фітнес, йога, естафети… ), індивідуальний спорт (бокс, автоквест, паркур, альпінізм тощо), командний спорт (волейбол, лакрос,бейсбол та інші), різні види танців, а також з учасниками професійним спортивним досвідом поділяться спеціально запрошені гості свята.

Також, на своєму сайті ініціатори спортивного свята «Тепле місто» повідомили, що хочуть поставити два рекорди України: «1. Танець Міста – найбільш масова хореографічна постановка в Україні; 2. Рекорд України за кількістю учасників, які займаються різними видами спорту водночас на одній території».

 Автор: Марія БОРИС

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...