У Івано-Франківську проходить спортивний фестиваль (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Jun, 2015 16:30

Поділитись публікацією
У Івано-Франківську проходить спортивний фестиваль (ФОТО)

Провести вихідні з користю мають можливість мешканці та гості Івано-Франківська. У місті відбувається дводенний грандіозний спортивний фестиваль «40». Це 40-годинний грандіозний марафон, в якому будь-хто може спробувати себе у різних видах спорту. Реалізовує його активна молодь міста.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко, нині в Івано-Франківську можна спробувати буквально все. Адже на 35 локаціях фестивалю представлені понад 60 видів спорту: популярні та маловідомі, індивідуальні та командні, а ще сімейні ігри, танці і лекції від знаних спортсменів. Зокрема, водне кануполо, великий і настільний теніс, лазертарг,  паркур, йога, петанк, алтимат та різновиди бойового мистецтва. А ще – футбол, волейбол, баскетбол, бейсбол, пляжні ігри, гонки на байдарках, стрітбол та захоплюючі квести від організаторів і ще багато цікаво.

«Щойно спробувала альпінізм – це був вид спорту, на який я йшла цілеспрямовано, також хочеться спробувати себе у верховій їзді і стрільбі з лука, а ще цікавлять різні напрямки танців, фітнес, йога», – розповіла Аліна.

В Івано-Франківську спортивний фестиваль відбувається вперше. Ідея належить активістам з громадської організації «Тепле місто», які захотіли зробити спорт та активний спосіб життя модним, а головне, доступним та зрозумілим для кожного. Нині організатори стверджують, що аналогів також спортивного дійства нема в жодному місті України.

«Ідея в тому, щоб відновити культуру спорту і піднести її до міжнародного рівня. Є деякі речі, які нам не вдаються, бо Івано-Франківськ ще не готовий до спорту – нема інфраструктури майже ніякої. Доводиться підіймати все з нуля, інколи дуже складно, інколи неймовірно складно, місцями легко, але головне, що люди йдуть назустріч: клуби відгукуються, люди цікавляться, а інфраструктуру з часом ми відбудуємо, будуть і легкоатлетичні стадіони, і дороги для велосипедних видів спорту»,– розповів організатор фестивалю Сергій Караванець.

Взяти участь у фестивалі спорту можуть усі охочі, для цього необхідно зареєструватись на вебсайті та сплатити внесок у розмірі 200 грн.