На стадіоні “Рух” урочисто відсвяткували день працівників спорту (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

12 Вер, 2020 12:01

На стадіоні “Рух” урочисто відсвяткували день працівників спорту (ФОТО)

12 вересня на міському центральному стадіоні «Рух» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

В рамках святкування нагородили спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури і спорту, а також ветеранів спорту – людей, які присвятили життя улюбленій справі, інформує Галка.

Також для гостей грав саксофоніст Остап Зелик, а з привітаннями виступив міський голова.

Серед нагороджених: 

  1. Гарасим Іван Михайлович – спеціаліст другої категорії, викладач дисципліни «ПСМ-легка атлетика» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.
  2. Данилишин Іван Васильович – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Основи обраного виду спорту», «Спортивні ігри та методика їх викладання», «Основи фахової дисципліни», «Теорія і практика викладання спортивних ігор», «ПСМ» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.
  3. Карпович Іван Герасимович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисципліни «Історія фізичної культури» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.
  4. Мельничук Володимир Йосипович – спеціаліст вищої категорії,
    викладач дисциплін «Спортивні ігри та методика їх викладання», «Теорія і методика викладання спортивних ігор», «Основи фахової дисципліни», «Теорія і практика викладання спортивних ігор», «ПСМ» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.

5.Павляшик Віталій Вікторович – голова циклової комісії плавання, спеціаліст другої категорії, викладач дисциплін «Плавання та методика його викладання», «ПСМ-плавання» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.

  1. Турлей Анатолій Романович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Заслужений тренер України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін: «Основи фізичного самозахисту», «ПСМ» Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України.
  2. Дроздов Андрій Володимирович – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Спортивні ігри та методика їх викладання», «Теорія і практика викладання спортивних ігор», «ПСМ», директор баскетбольного клубу «Говерла».

   8.Лесів Мар’яна Зіновіївна – старший лаборант кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту            Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  1. Жилюк Тамара Володимирівна – вчитель фізичної культури ліцею№ 3, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, керівник школи компетентного педагога учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста.
  2. Шиманська Алла Федорівна – тренер-викладач відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Івано-Франківської міської ради, відмінниця освіти України.
  3. Скиба Галина Володимирівна – інструктор фізичної культури ДНЗ
    № 28 «Квітка Карпат», керівник Школи компетентного інструктора з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста.
  4. Павленко Яків Петрович – вчитель фізичної культури ліцею № 17, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, керівник Майстерні освітніх інновацій вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста.

       Серед спортсменів, тренерів та працівників галузі фізичної культури і спорту: 

  1. Гергелюк Іван Петрович – Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, директор комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр».
  2. Гуменюк Михайло Миколайович – ветеран галузі фізичної культури та спорту.
  3. Коваль Богдан Дмитрович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, ветеран галузі фізичної культури та спорту.
  4. Грушецька Наталія Олексіївна – методист заочної форми навчання факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  5. Дідоха Іванна Володимирівна – диспетчер факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
  6. Хробатин Ігор Ярославович – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
  7. Євтушенко Аїда Вікторівна – Заслужений тренер України з баскетболу, тренер-викладач відділення баскетболу Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
  8. Турелик Лідія Миколаївна – ветеран галузі фізичної культури та спорту, відмінниця освіти України.
  9. Кавчук Віктор Іванович – тренер волейбольного клубу «Комерсант» Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу.
  10. Острижнюк Антон Михайлович – керівник ветеранського волейбольного клубу «Будівельник».
  11. Яремчук Ельвіра Вікторівна – ветеран галузі фізичної культури та спорту.
  12. Шиманський Анатолій Васильович – Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, ветеран галузі фізичної культури та спорту.

      Також нагородили спортсменів з інвалідністю та їх тренерів:

  1. Антонець Володимир Володимирович – тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, заступник директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
  2. Атаманюк Валерій Миколайович – голова Івано-Франківського осередку спортивної федерації глухих (людей з вадами слуху).
  3. Бабій Володимир Миколайович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  4. Біленко Василь Дмитрович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях 2020 року (біг 60 м з/б).
  5. Біленко Михайло Дмитрович – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики.
  6. Волуйкевич Павло Романович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, дворазовий переможець чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях 2020 року (біг 1500 м, біг 3000 м).
  7. Єрузель Євгеній Іванович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, старший тренер України у видах витривалості.
  8. Завадовський Микола Захарович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  9. Ільків Віталій Богданович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  10. Костюк Андрій Іванович – вчитель-реабілітолог міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт».
  11. Кучміль Анатолій Євгенович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  12. Кривоніс Андрій Михайлович – тренер-викладач з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.
  13. Магас Світлана Йосипівна – перекладач жестової мови будинку культури глухих.
  14. Маланюк Марія Пилипівна – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  15. Месик Роман Володимир – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник ХІІ літніх Паралімпійських ігор в Афінах (2004р.).
  16. Мороз Богдан Іванович – тренер-викладач з легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.
  17. Опар Михайло Григорович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  18. Панасюк Богдан Миколайович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  19. Пашник Василь Петрович – голова територіальної організації глухих.
  20. Рощак Віталій Володимирович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  21. Свищ Ольга Пилипівна – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.
  22. Шуляр Юлія Павлівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чотириразова переможниця чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях 2020 року (біг 200м та 400м, естафетний біг 4х200м та 4х400м).
  23. Янів Іван Антонович – активний учасник відкритих міських змагань серед людей з інвалідністю.

Більше дивіться у світлинах фотокореспондента видання Юрія Валька:

Довідково: Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • exciting 1
  • exciting
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...