У Івано-Франківську триває проєкт «Креативне підприємництво для ВПО»

Автор: Єва Жасминова

20 Лип, 2022 10:43

Поділитись публікацією
У Івано-Франківську триває проєкт «Креативне підприємництво для ВПО»

У Івано-Франківську реалізували один з етапів проєкту «Креативне підприємництво для ВПО», метою якого є проведення проєктно-орієнтованого навчання для ВПО у сфері креативного підприємництва, організація презентації та підтримка їх бізнес-ідей у громадах Прикарпаття. Це проєкт, який проводить Університет Короля Данила, спільно з партнерами, аби підтримати ініціативи, які допомагають учасникам здобувати нові знання та отримати можливість здійснювати підприємницьку діяльність за будь-яких умов.

З вітальними словами та побажаннями продуктивного навчання і успішних результатів розпочали захід заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко та перший проректор УКД Михайло Косьмій.

Основні особливості креативного підприємництва презентував співорганізатор проєкту доктор технічних наук, професор, підприємець Максим Карпаш.

Слухачами стали внутрішньо-переміщені особи, які тимчасово проживають на території Івано-Франківської області та мешканці Прикарпаття.

Учасників поділили на групи за тематичними напрямками, які і будуть працювати над бізнес-ідеями впродовж наступних етапів проєкту. Кожному буде надано доступ до онлайн навчальних матеріалів, презентацій, а також видано завдання на оформлення бізнес-ідеї.

Разом з цим, учасники будуть мати можливість протягом двох тижнів розробити і вдосконалити ідеї за підтримки менторів з ГО «БРІТ», з якими раніше УКД підписали меморандум про співпрацю, по тематичних групах.