У Івано-Франківську триває виставка калуської художниці Вікторії Гречко 

Автор: Єва Жасминова

15 Лип, 2022 17:27

Поділитись публікацією
У Івано-Франківську триває виставка калуської художниці Вікторії Гречко 

У Фортечній галереї “Бастіон” триває виставка живопису калуської художниці Вікторії Гречко. Тих, хто ще не бачив виставку, ласкаво просять завітати.

Вікторія Гречко почала займатися живописом уже у зрілому віці, хоч малювати любила з дитинства. І не дивно, бо народилася у творчій сім’ї. Батько у молоді роки був актором театру, мама гарно малювала, грала на гітарі, співала. І хоча батьки вибрали інші професії, у батьківському домі було багато книг з мистецтва, які майбутня художниця часто переглядала, інформують “Вікна”.

Проте своє майбутнє пані Вікторія теж пов’язала не з мистецтвом, а працювала у сфері екології в науково-дослідному інституті ПАТ “Укрнафта”. Серйозно займатися живописом почала лише після виходу на пенсію.

За словами художниці, кожна картина — це своєрідна сповідь, яка приносить полегшення та задоволення від творчого пориву:

“Малюючи, я відчула, що таке муки творчості. І хочу сказати, що приємнішого заняття в моєму житті не було. Проте я не поспішала демонструвати свої роботи широкій публіці. Мені здавалося, що коли виставлю картини на люди, то відчуватиму себе оголеною. Певною мірою я боялася публічності. Насправді ж картини хочуть, щоб на них дивилися”.

Частину коштів від продажу картин Вікторія Гречко передасть на потреби української армії.