У Івано-Франківську відбувся конкурс коротких кінорімейків (ФОТО)

Автор: Турій Роман

01 Тра, 2018 09:40

У Івано-Франківську відбувся конкурс коротких кінорімейків (ФОТО)

30 квітня в Urban Space 100 колектив активної молоді “Кіт Шведінгера” провів вечір шведінга (конкурс коротких кінорімейків).

Як відомо, основна мета шведінг руху – створення малобютжетних любительських рімейків на відомі фільми, каже учасниця конкурсу Олена Омельченко. Кожен із трьох учасників мав створити рімейк відомого кінофільму, використавши одну з його цитат.

“Мабуть кожен у дитинстві мріяв знімати кіно. Дехто робив це на мобільні телефони чи відео-камери. Шведінг дає можливість забути про обмеженість коштів і зробити максимально якісну короткометражну стрічку, вклавшись в мінімальний бютжет.”

Франківські активісти надихнулися схожим конкурсом у Львові та Києві.

“Одного разу я побачила, як цей конкурс проводять наші сусіди львівяни. Тоді мені дуже сподобалася ідея і я запропонувала організувати це в Івано-Франківську. Зразу ж ідею підхопила наша команда. Знайшлися і учасники яким було це цікаво”, розповіла учасниця команди організаторів Наталія Темех.

На весь процес створення фільмів учасники мали лише 2 дні. Тривалість кожної стрічки до 5 хвилин. Переможцем стала команда “Герої на героїні”, якій вручили абонемент на відвідини ігрового клубу. У майбутньому організатори обіцяють проводити такі конкурси частіше.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry