У Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський лікарський турнір з міні-футболу «Кубок Карпат» (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

02 Mar, 2015 15:08

Поділитись публікацією
У Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський лікарський турнір з міні-футболу «Кубок Карпат» (ФОТО)

Днями на базі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету відбувся Всеукраїнський лікарський турнір з міні-футболу «Кубок Карпат».

Читайте також: Не гемороєм єдиним, або з чим звертаються до проктолога? Консультує лікар

У турнірі взяли участь команди лікарів Вінниці, Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківського національного медичного університету, збірні команди департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА та обласної клінічної лікарні. Турнір проводився за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Привітати учасників завітали заступник Міністра охорони здоров’я України Наталя Лісневська, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Роман Мельник, ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко, керівник Української футбольної асоціації медиків Микола Шпаковський та тренер збірної лікарів України з футболу Ігор Боровик. Гостями змагань стали колишній гравець збірної України з футболу Владислав Ващук та представник Футбольної асоціації медиків Литви Юрій Карпович.

“Приємно, що такі спортивні змагання вже стали традиційними. Особливо, символічно, що серед медиків. Адже кому, як не лікарям, пропагувати здоровий спосіб життя”, – звернувся до присутніх під час урочистого відкриття Роман Мельник.

Як зазначив ректор ІФ НМУ Микола Рожко, турнір проводиться для того, щоб об’єднати медичну спільноту, щоб почути проблеми не тільки футболу, але й ті, які існують в регіонах. Змагання дає можливість гостям поспілкуватися і поза футбольним полем, побачити як і чим живе медичний університет та медики Прикарпаття.

Спортивний захід розпочався з підняття капітанами команд Державного Прапора та виконання Гімну України. Також у ході змагань виступили учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля студентів ІФНМУ Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «АРТ».

Всі команди показали високий рівень підготовки та спортивної майстерності. У впертій боротьбі чемпіонами стала збірна команда департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації. Срібну нагороду завоювала команда з Вінниці, а бронзу здобули медики з Рівного.

Переможці змагань отримали кубки, медалі та нагородні тарілки від департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України, повідомляють у ДОЗ.

Серед учасників футбольних команд – лікарі різних спеціальностей, але всіх їх об’єднує любов до спорту і формування здорового способу життя. Ці лікарі власним прикладом унаочнюють постулати, які доносить до пацієнтів кожен, хто обрав медичний фах. Здоров’я краще берегти і підтримувати, ніж потім відновлювати. А спорт найкращий помічник у цій справі.