У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю АТО Тарасу Шевченку (ФОТО)

Автор: Турій Роман

26 Jun, 2015 14:06

Поділитись публікацією
У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю АТО Тарасу Шевченку (ФОТО)

Війна забрала його життя 19 травня 2015 року у віці 34 роки. Молодший сержант 72-механізованої бригади відійшов у вічність після отримання несумісних із життям травм від вибухів та осколків. Це сталося під час бойових дій у селі Гранітне Волноваського району Донецької області.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

26 червня на фасаді Вищого професійного училища №13 вояку АТО відкрили анотаційну дошку. Саме у цьому навчальному закладі свого часу загиблий здобував освіту.
Перша вчителька загиблого Наталія Іванівна пригадує Тараса красивим та мужнім.

«Він завжди знаходив, що сказати й був авторитетом серед однолітків. Дуже жаль, що так склалася його доля. Втрата не тільки у матері, а й в цілої України. Хочеться, щоб закінчилася ця війна, ці події, щоб не палило полум’я ні одну сім’ю і щоб живі верталися наші герої. Щоб запанував мир і спокій в нашій країні».

Без дорогої людини залишилися малолітні син Сергій і дочка Сніжана, дружина, мати і два брати. Старший брат загиблого Сергій пригадує :

“Коли прийшла повістка він навіть не думав ховатися, тікати. Ми не сподівалися, що може статися таке горе. Брат завжди був дуже живою людиною, виживав у будь-яких екстремальних ситуаціях. Не віриться, що це сталося. Залишилися дітки, залишилася любляча дружина. Будемо їм допомагати, правда батька ніхто не зможе замінити. Щиро вдячний за відкриття меморіальної дошки. Думаю, це послужить прикладом для учнів, для всіх людей, які будуть бачити і будуть розуміти роль кожної люди в загальному для країни”.

Дошку встановили у рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» з ініціативи очільника міської «Свободи» Руслана Марцінківа.

«Коли 2 роки назад ми започатковували цю програму, то думали, що ці дошки ставитимемо січовим стрільцям, дисидентам, відомим лікарям, освітянам. Але, на жаль, ми відкриваємо вже 13 дошку воякам, які віддали життя на Сході України. Хотів би побажати, щоб більше таких дощок в Україні не відкривали. Всі ми хочемо, щоб був мир. Також, хочу щиро подякувати мамі та дружині загиблого за те виховання українського патріота. Нехай ця сила героїв буде прикладом для наступних поколінь», – сказав депутат.

Відомо, що це вже 34 пам’ятна дошка від початку проекту.