У Франківську вшанували видатного хірурга, яка провела 15 тисяч операцій (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

09 Dec, 2014 14:22

Поділитись публікацією
У Франківську вшанували видатного хірурга, яка провела 15 тисяч операцій (ФОТО)

9 грудня відбулося відкриття та освячення анотаційної дошки громадській діячці, хірургу, Заслуженому лікарю України, депутату Івано-Франківської обласної ради IV і V скликань Лідії ДМИТРІВ.

Читайте також: Марцінків провів у соцмережах опитування щодо доцільності ремонту міських доріг

Встановлення та відкриття анотаційної дошки відбулося в рамках реалізації міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв».

На відкритті анотаційної дошки були присутні співробітники, друзі Лідії Дмитрів, представники міської влади.

“Для мене пані Лідія не просто видатна людина, а й близька. Коли я вперше став депутатом, вона завжди мене підтримувала, підказувала що і як робити. Вона була правдивою і ніколи не боялася навіть проти сильних світу цього говорити чесно, справедливо і правильно” – зауважив ініціатор програми, народний депутат України VII скликання Руслан Марцінків.

Друзі лікарки розповіли про те, що Лідія Дмитрівна була цілком віддана своїй роботі, і це була її єдина сім`я. Вона провела 15 тисяч операцій і врятувала тисячі життів.

Її подруга, лікар-хірург Рома Матюшина відзначила, що це була непроста людина.

“Лілія могла знайти спільну мову з людиною будь-якої професії, вона була щира і безкорислива. Ми дуже часто її згадуємо. Вона знала дуже багато, а чого не знала, вона читала, вчила. Відповідально ставилася до всього, що її зацікавило, не говорячи вже про роботу” – каже Рома Матюшина.