В Івано-Франківську з’їли Ратушу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Sep, 2016 13:18

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську з’їли Ратушу (ФОТО)

Купол з томатного соусу, в вікнах – зернята гірчиці, а стіни з десяти сортів ковбаси і м’яса – так у Івано-Франківьську спорудили їстівну арт-інсталяцію у вигляді найвідомішої споруди міста – ратуші.

Читайте також: Керівниця магазину "АТБ" в Івано-Франківську Вікторія Луценко: "В роботі та житті головне – завжди вірити у власні сили"

На вихідних смачний шедевр створювався, презентувався на очах франківців на центральній площі міста та ними ж і був спожитий до повного щезнення.

Кулінарним скульптором став скульптор Дмитро Пилипонюк.

«Я скульптор, і переконаний, що матеріал не має значення. Тому сьогодні робили Ратушу з ковбасних виробів. Такий матеріал використовую вперше. Він дещо неслухняний, але дуже неординарний. В нас є тут різні сорти ковбасок, залежно від конструкції», – додав Дмитро Пилипонюк.

Поки майстри невтомно трудилися над кулінарним шедевром, біля столу зібралося чимало глядачів. Смаколики привернули увагу і наймешних іванофранківців. І незвичним виглядом, і запашним ароматом. Місцеві ласуни з цим ділом впоралися за хвилину. Ат от споруджували їстівну Ратушу майже дві години і використали майже чотири кілограми м’ясни виробів.

Дана подія відбулася щоб привернути увагу до нового мистецького фестиваля на гастрономічну тематику “Кафебара Дейз”, який відбувся на вихідних у Івано-Франківську вперше. Організатор заходу і автор ідеї, арт-директор рекламного агентства «Фабрика Рекламних Ідей», Тамара Луценко вважає, що що «Їжа –це мистецтво», і що тонкощі приготування, вибору і подачі її варто сприймати і розвивати як окрему гілку культури і особливий напрямок мистецтва.

“Люди їдять, аби жити, а не навпаки. Відтак головна мета смачної акції привернути увагу кулінарних гурманів до культури споживання їжі”, – розповідає організаторка «Кафебара Дейз».

Адже продукти можуть бути не лише смачними, але й милувати око. Кулінарія – це , в першу чергу, мистецтво приготування їжі. А привабити іванофранківців вирішили за допомогою найвідомішої споруди міста – Ратуші.

Підтримали подію у Івано-Франківську луцький виробник соусів, гірчиці та оцту – торгова марка «Руна» та львівська торгова марка «Родинна ковбаска».

В рамках заходу «Кафебара Дейз» на цих вихідних відбулися і інші акції – як то «Ресторанний марафон», поетично-музична акція «Кавовий ранок» та інші. Організатори просять підтримати ідею створення фестивалю на гастрономічну тематику.

Довідково: Торгова марка “РУНА” , від ПАТ «Луцьк Фудз» – відомий український виробник бакалійної продукції, передове підприємство, що активно розвивається, спеціалізується на виробництві та продажі високоякісних продуктів харчування, а саме: томатних соусів, пасти, аджики, гірчиці, кетчупів, натуральних і столових оцтів. Півстолітні трудові здобутки дають право з гордістю заявляти про себе як про «Соусну компанію – лідера» на ринку України.