У Калуші невідомі пошкодили білборди з політичною рекламою (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Січ, 2019 19:24

У Калуші невідомі пошкодили білборди з політичною рекламою (ФОТО)

У Калуші пошкодили білборди із політичною рекламою потенційних кандидатів у Президенти.

Читайте також: Спостерігачі ОПОРИ змусили "півсела" на Івано-Франківщині піти додому за паспортами

8 січня в Калуші спостерігачі ОПОРИ виявили пошкоджені білборди із політичною рекламою одразу трьох потенційних кандидатів у Президенти України. Ймовірно зеленкою та яйцями закидали білборди політиків Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та політичної партії  “Опозиційна платформа “За життя””.

Як повідомили ОПОРІ в обласній організації політичної партії ВО “Батьківщина” на Івано-Франківщині, звернення до поліції з цього приводу партійці подавати не будуть. Натомість, представники обласної організації “Радикальної партії Олега Ляшка” планують звертатися до правоохоронців.

Зв’язатися із місцевими представниками “Опозиційної платформи “За життя”” для отримання коментаря ОПОРІ наразі не вдалося.

“Ми відстежуємо усі випадки перешкоджання політичній діяльності потенційних кандидатів та вже зареєстрованих кандидатів на посаду Президента, адже вільна, безперешкодна політична чи агітаційна діяльність будь-кого з політиків є необхідною складовою вільних та конкурентних виборів», – коментує Богдан Морикіт, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Якщо політики, реклама яких пошкоджена, були б зареєстровані ЦВК як кандидати на посаду Президента, пошкодження їхньої політичної реклами чи агітації  можна було б розцінити як дії, що мають ознаки перешкоджання діяльності кандидата відповідно до статті 157 Кримінального Кодексу України, зауважує Богдан Морикіт.

Головне фото ілюстративне.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...