У Калуші понад 400 дітей військовослужбовців та полеглих Героїв отримали подарунки (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

11 Лют, 2024 19:45

Поділитись публікацією
У Калуші понад 400 дітей військовослужбовців та полеглих Героїв отримали подарунки (ФОТО)

У межах акції “Теплом зігріємо серця”, організованою Калуською міською радою, 400 діток військовослужбовців та полеглих Героїв отримали подарунки від світової спільноти СУМ.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис Калуської міської ради. 

Цьогоріч вікова категорія діток, які отримають подарунки від 0 до 11 років.

Також діти разом з батьками переглянули виставу народного молодіжного театру “Silentium” — “Різдвяна пісня з привидами”, яку демонстрували двічі — для молодших діток і старших.

Усі гостинці — від української молоді діаспори. Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Німеччини, Великої Британії та Естонії, які об’єднані в лавах Спілки, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких захищають Україну від російських окупантів. Це вже 10 акція. Благодійні заходи тривають ще з 2014 року.
 

Яна Мазур, голова Калуського осередку СУМ, вручила подяку Калуській міській раді за сприяння у діяльності організації, а також театру «Silentium» та його керівникові Дмитрові Карачуну.

“В першу чергу такі подарунки ми передали дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки зараз на війні”, — розповів координатор акції Юрій Іляш.