Психологічна, соціальна допомога та пошук роботи: у Калуші облаштовують Центр життєстійкості

Автор: Іра Блаженко

19 Чер, 2024 14:43

Поділитись публікацією
Психологічна, соціальна допомога та пошук роботи: у Калуші облаштовують Центр життєстійкості

У Калуській громаді розпочали облаштування простору з підтримки людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду.

Про співпрацю між Калуською громадою та благодійними організаціями “Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ” і фонд “Карітас – Калуш” підписали тристоронній меморандум. В його рамках починають реалізацію першого проєкту: створення центру життєстійкості. Цей проєкт із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості у громадах рекомендовано втілювати Постановою Кабінету Міністрів України. 

Робота над облаштуванням центру вже розпочата. Міська рада передала “Карітасу – Калуш” в оренду недіюче приміщення, де й буде створено центр. Воно знаходиться на території Калуського ліцею №2. Там вже проводяться ремонтні роботи за кошти благодійників, яких залучила команда БО “Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ”.
 
У центрі життєстійкості люди, які знаходяться в складних життєвих обставинах, матимуть змогу на безоплатній основі отримати різного роду послуги соціального захисту, включаючи роботу з психологами, соціальними працівниками, фахівцями освітніх, юридичних, медичних та інших галузей. Сюди зможуть звертатися й учасники бойових дій та їх сім’ї, ветерани війни. Також тут можна буде знайти підтримку людям, які в пошуку роботи, оскільки буде вестися співпраця з біржею. 

Читайте також: Переселенці в Івано-Франківську і досі живуть у спортзалах? А житло їм будують? - фактчек від Галки

Теги: