У Калуші суд звільнив від покарання юнака, який вкрав iPhone у своєї подруги, поки вона спала

Автор: Костинюк Олександр

24 May, 2022 16:02

У Калуші суд звільнив від покарання юнака, який вкрав iPhone у своєї подруги, поки вона спала

Суд звільнив юнака від кримінальної відповідальності за крадіжку телефону «iPhone XR», який він викрав у своєї знайомої, поки та спала.

У провадженні Калуського міськрайонного суду перебувала справа про обвинувачення мешканця району у крадіжці. За матеріалами справи, юнак перебував у квартирі в Калуші, де спільно відпочивав зі своїми друзями, серед яких була потерпіла.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Калуського міськрайонного суду.

Під час спільного відпочинку обвинувачений побачив, що потерпіла пішла в іншу кімнату квартири, де в подальшому заснула, а поряд із нею на ліжку знаходиться її мобільний телефон марки «iPhone XR». Юнак, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав мобільний телефон, вартість якого становить 10 100,00 грн.

Обвинувачений під час судового розгляду провину визнав та щиро розкаявся, жалкував що так вчинив. Просив звільнити його від покарання.

Потерпіла пояснила, що завдані збитки їй відшкодовані, і вона вже пробачила обвинуваченому, а тому вважає, що кримінальне провадження слід закрити у зв’язку із примиренням.

У підсумку суд прийшов до переконання за можливе звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, у зв`язку з примиренням обвинуваченого з потерпілою, а кримінальне провадження відносно нього – закрити.

Довідково. Згідно зі ст. 46 КК України, особа, яка вперше вчинила кримінальний проступок або необережний нетяжкий злочин, крім корупційних кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry