У Калуші в магазині знайшли фальсифіковане масло

Автор: Турій Роман

13 Гру, 2018 10:42

У Калуші в магазині знайшли фальсифіковане масло

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області провели позапланову перевірку магазину «Рукавичка» у Калуші на пл. Героїв,15.

Перевіряли магазин на виконання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема реалізації масла солодковершкового «Селянське Самбірське» з вмістом жирів 73% виробництва ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36), виготовленого на замовлення ТзОВ «ЮНІМОЛ» (м. Львів).

Перевірка показала, що дані на упаковці масла не співпадають з даними декларації виробника в частині адреси виробника харчового продукту та потужності виробництва, що дало підстави запідозрити фальсифікацію продукції.

Відповідно до реєстру операторів ринку харчових продуктів фахівці зафіксували, що ПАТ «Калуський молокозавод» не проводить виробничої діяльності, цей харчовий продукт на його потужностях не виготовлявся.

Спеціалісти Держпродспоживслужби вирішили зняти з реалізації партії масла «Селянське Самбірське». Його проби направили в Івано-Франківську регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження на фізико-хімічні, мікробіологічні показники та рослинні жири.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...