У Калуші завершився проєкт «E-kids», на якому дітей вчили програмуванню (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

11 Nov, 2023 20:31

Поділитись публікацією
У Калуші завершився проєкт  «E-kids», на якому дітей вчили програмуванню (ФОТО)

62 дитини отримали сертифікати про участь у проєкті «E-kids», який реалізували у Калуському ліцеї №6. Тут упродовж двох місяців діти вивчали основи програмування Scratch/Python. 

Про це пише Галка з посиланням на Калуську міськраду.

Ліцей став одним з 12-и закладів освіти в Україні, де реалізовують проєкт ГО Tech StartUp School та ЕРАМ, за підтримки Дитячого фонду ООН.

Заняття відбувалися що вихідних від 30 вересня.

“Це все організували для того, щоб дітей перемикнути з відчуття війни у навчальний процес, адаптувати, зацікавити, долучити до точки «Спільно», яка вже майже рік працює у нашому ліцеї. Цей проєкт – навчання технологій, за якими — майбутнє. Я сподіваюся, що для багатьох діток участь у цьому проєкті стане першим кроком до майбутньої професії”,- каже директорка Калуського ліцею №6 Віра Притуляк.

На завершення проєкту його учасники пройшли міні-квест, а також отримали сертифікати й футболки. Нагороджені також шість тренерів, які пройшли сертифікацію.

“За реалізацію проєкту ми отримували хороші відгуки. Організатори казали, що ми — найактивніша і найуспішніша локація. Як директорка, я особливо тішуся і тому, що донори надали нам для навчання вісім ноутбуків, які залишаться у навчальному закладі. Сподіваюся, що продовження проєкту – буде”,- завершила Віра.

Віра Притуляк зізнається, що мріє створити у навчальному закладі сучасний STEM-простір. У ліцеї розпочав роботу гурток робототехніки. Оновлюють і осучаснюють бібліотеку.