У Калуському районі оголосили траур за загиблим під час АТО бійцем

Автор: Людмила Баран

03 Sep, 2014 14:06

Поділитись публікацією
У Калуському районі оголосили траур за загиблим під час АТО бійцем

У Калуші й Калуському районі 4 вересня оголошено днем трауру за 19-річним Павлом Ліщинським.

Виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення завтрашній день, 4 вересня, оголосити днем трауру у місті. Аналогічно четвер стане днем трауру й у Калуському районі. Про це «Вікнам» повідомив голова Калуської районної ради Василь Дзундза.

Віддати шану Героєві та помолитися за вічний спокій можна у середу, 3 вересня, за адресою: м. Калуш (ж/м “Хотінь”), вул. Гуцульська, 31. Парастас розпочнеться о 19:00. Поховають Павла Ліщинського у четвер, 4 вересня. Початок похорону — об 11 год. Бійця АТО поховають у Хотіні на місцевому цвинтарі.

павло ліщинський боєць калуш

У листопаді 2013 року Павло Ліщинський був призваний на військову службу за контрактом. Служив у 80-ій окремій десантній бригаді. Офіційне повідомлення про загибель під Луганськом Павла Ліщинського до Калусько-Рожнятівського об’єднаного військового комісаріату надійшло 1 вересня.

1 серпня йому виповнилося 19 років. У сім’ї ще є менший син — Микола, якому 16 років. Батько був мобілізований до війська під час третьої хвилі мобілізації і зараз проходить навчання в Ужгороді.