У Карпатах провели міжнародну мистецьку резиденцію

Автор: Єва Жасминова

12 Сер, 2019 21:08

У Карпатах провели міжнародну мистецьку резиденцію

З 1 по 10 серпня у Поляниці Івано-Франківської області проходив танцювальний табір “Dance Explorers & Karpaty International Training Camp”. Захід зібрав більше 200 учасників з Словенії, Фінляндії, Австрії, Ізраїлю, Сполучених Штатів, Азербайджану та України.

На 10 днів діти від 7 років та їх батьки, а також дорослі танцівники занурились в святкову атмосферу дослідження своїх можливостей у класичній та латиноамериканській програмі бального танцю, а також спробували себе у класичному балеті, стилях модерн та контемпорарі.

Проект реалізований Громадською організацією «Культурно-мистецька агенція «Брама» (м. Івано-Франківськ) за підтримки Українського культурного фонду.

Особливістю заходу стала можливість поєднати інтенсивні тренування та обмін хореографічним досвідом в різних танцювальних стилях з відпочинком у Буковелі – віддаленому від міського шуму місці, з чудовими прикарпатськими краєвидами, цілющим кліматом та чистим повітрям. Учасники з інших країн були приємно вражені не лише високим рівнем викладання, але і красою природи та гостинністю. В свою чергу учасники з України пишалися розвинутою інфраструктурою курорту, можливістю приймати іноземних гостей на високому професійному рівні, познайомити їх з національним колоритом та українськими традиційними стравами.

Завдяки Мистецькій резиденції Dance Explorers Прикарпаття вперше відвідали справжні легенди спортивного бального танцю, одні з найкращих латиністів сучасності, багаторазові чемпіони Європи і світу Андрей Скуфка (Andrej Skufca) (Словенія) та Юкка Хаапалайнен (Jukka Haapalainen) (Фінляндія). Всесвітньо відомі тренери поділилися з учасниками резиденції досвідом численних перемог та наполегливого шляху до них на своїх майстер класах та індивідуальних заняттях.

Також в рамках проекту свої танцювальні класи дали ідейні натхненники Мистецької резиденції Dance Explorers – засновниця театру OSDC Ballet Олеся Шляхтич (класичний балет, модерн) та фіналіст 8 сезону «Танцюють всі» Дмитро Позовний (латинська програма).

Мистецька резиденція відбулась у партнерстві з танцювальним табором Karpaty International Training Camp, який цього року проходив вже всьоме, та на базі готельного комплексу «Згарда».

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • exciting 1
  • like
  • exciting
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry