У Карпатах прикордонники пострілами зупиняли ухилянта з Прикарпаття

Автор: Борис Марія

01 May, 2023 20:54

Поділитись публікацією
У Карпатах прикордонники пострілами зупиняли ухилянта з Прикарпаття

Чернівецькі прикордонники пострілами зупиняли провідника та чотирьох ухилянтів з Прикарпаття, Буковини та Тернопільщини, які намагалися втекти до Румунії.

Вони прямували до кордону однією з гірських доріг в межах прикордонної смуги у Вижницькому районі Чернівецької області. Про це повідомили на facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби, пише Галка.

“В ході реалізації випереджувальної інформації оперативні співробітники Чернівецького загону спільно з охоронцями кордону відділів прикордонної служби «Селятин» та типу «С» затримали 4-х правопорушників. Вони прямували до кордону однією з гірських доріг в межах прикордонної смуги у Вижницькому районі Чернівецької області. Для припинення протиправних дій охоронцям кордону довелось здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Порушники, мешканці Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, яких супроводжував місцевий житель Путивльського району, планували незаконно дістатися до Румунії”, – пишуть прикордонники.

Усіх правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів та притягнуто до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Окрім цього, стосовно провідника до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».