У Карпатському національному природному парку незаконно приватизували 1 гектар землі

Автор: Людмила Баран

04 Вер, 2014 15:16

Поділитись публікацією
У Карпатському національному природному парку незаконно приватизували 1 гектар землі

За фактом передачі в приватну власність землі у Карпатському національному природному парку розпочато кримінальне провадження.

Прокуратурою Івано-Франківської області проведено перевірку додержання та застосування вимог земельного законодавства в Карпатському національному природному парку, передає прес-служба прокуратури.

Встановлено, що службові особи відділу Держземагентства в м. Яремче видали трьом мешканцям Івано-Франківська державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Микуличин площею майже 1 га.

Таким чином, ділянки, які відносяться до земель природно-заповідного призначення, незаконно вибули із користування Карпатського НПП. Відтак, державним інтересам спричинено істотну шкоду в розмірі 623 тисячі гривень, що є тяжкими наслідками.

За результатами перевірки, прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України.