У Казахстані з’явився плакат, який закликає до солідарності проти агресії Росії

Автор: Турій Роман

09 Sep, 2014 11:20

Поділитись публікацією
У Казахстані з’явився плакат, який закликає до солідарності проти агресії Росії

Відомий казахський дизайнер Нурлан Туреханов закликав до солідарності різних країн проти агресії Росії.

На плакаті – фраза відомого казахського дизайнера Нурлана Туреханова, в якій він перефразував вислів німецького пастора Мартіна Німеллера, пише Обозреватєль, передає Gazeta.ua.

Німецький пастор Мартін Німьоллер своєю фразою: “Коли вони прийшли за комуністами, я мовчав – я не був комуністом; коли вони прийшли за соціал-демократами, я мовчав – я не був соціал-демократом; коли вони прийшли за профспілковими активістами, я мовчав – я не був членом профспілки; коли вони прийшли за мною – вже нікому було заступитися за мене “, пояснював бездіяльність німецьких інтелектуалів під час влади Гітлера.

Вислів, який адаптував до ситуації в Україні Туреханов, звучить так:

“Коли вони прийшли за молдаванами, я мовчав – я не був молдаванином; коли вони прийшли за грузинами, я мовчав – я не був грузином; коли вони прийшли за українцями, я мовчав – я не був українцем; коли вони прийшли за мною – вже нікому було заступитися за мене “.

378177

Плакат проілюстрований кадрами, зробленими на територіях, які окупувала Росія. Як розповів Туреханов, хто саме зробив плакат, він не знає, але від слів своїх не відмовляється.

Тим часом у Москві готуються до проведення 21 вересня Загальноросійського маршу миру проти агресії Росії в Україні.