У Китаї набирає популярність професія пілота сільгоспдронів

Автор: Єва Жасминова

06 Кві, 2019 22:39

У Китаї набирає популярність професія пілота сільгоспдронів

Китайські фабричні робітники повертаються в сільську місцевість і освоюють високотехнологічні професії такі, як водій безпілотника.

Це більш нешкідлива і високооплачувана робота, передає agroportal.ua.

Жителі сільської місцевості перебираються в міста, що створює проблеми для сільського господарства. Все частіше люди похилого фермери здають або продають свої землі великим агрокомпаніям, які використовують сучасні технології — наприклад, розпорошення пестицидів і добрив за допомогою дронів. Завдяки зростанню популярності сільськогосподарських безпілотників технічні компанії нарощують їх розробку і виробництво.

Крім того, поширення дронів змушує агрокомпанії шукати людей, здатних ними управляти. І на цю роль все частіше претендують жителі сільської місцевості. Пройшовши короткий курс навчання, вони приступають до обробки полів за допомогою безпілотників. Ця робота дає хороший за китайськими мірками заробіток.

Пілот сільськогосподарського дрона — лише один із прикладів нових робочих місць, створених завдяки сучасним технологіям.
Не менш популярні в Китаї такі професії, як водій таксі в сервісі Didi (аналог Uber) або постачальник їжі. Такі робочі місця дають людям більше свободи, ніж звична робота на заводі по зборці техніки. В результаті керівництву фабрик доводиться докладати все більше зусиль, щоб знайти робітників.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry