У Києві будують церкву в зеленій зоні і прикриваються Небесною Сотнею

Автор: Єва Жасминова

24 Лис, 2014 10:05

Поділитись публікацією
У Києві будують церкву в зеленій зоні і прикриваються Небесною Сотнею

Про спекуляції священнослужителів-забудовників на своїй сторінці у Facebook повідомив київський журналіст Андрій Баштовий.

Журналіст розповів, що в одному зі скверів Києва, в зеленій зоні міста встановили металічну конструкцію, обвішану хрестами. Відмінною особливістю МАФу стало те, що поряд знею встановлено інформаційний стенд з повідомленням про зведення церкви пам`яті Небесної Сотні.

“Просто під будинком хтось вирішив збудувати “церкву”: поставили МАФ, обчіпляли його хрестами і наклеїли максимум згадок про Небесну Сотню – щоб ніхто не зламали. Церкву тут хотіли збудувати ще задовго до Майдану, коли ніхто навіть уявити не міг, що ми станемо свідками таких страшних подій. Я загалом дуже проти забудови зелених зон, але тут інша історія – ще гидкіше, коли хтось банальне захоплення дорогої столичної землі намагається прикрити іменами загиблих на Майдані. Але… Не буде тут МАФів. До речі, МАФ поставили в кутку зеленої зони, але за проектом мають забудувати весь сквер” – пише на сторінці Андрія Баштового.

Теги: