У Києві з’явилася дівчина Робін Гуд

Автор: Турій Роман

11 Вер, 2014 18:11

Поділитись публікацією
У Києві з’явилася дівчина Робін Гуд

У соціальних мережах з’явився новий герой – дівчина, яка під час поїздок в метро у Києві таємно підкидає гроші в кишені пенсіонерам.

“Вчора ввечері, в метро, спостерігав трохи незвичайного кишенькового злодія, а точніше злодійку … а незвичайного в ній було те, що вона не крала гроші, а навпаки акуратно засунула 50 гривень в кишеню Дідульки. Він не був жебраком, хоча по ньому  було видно що він бідний, старий костюмчик, велика картата сумка. Він скромно підійшов до дверей на станції Вокзальна і приготувався виходити, вона акуратненько засунула йому в кишеню гроші і скромно опустила очі в підлогу, так майже до самої Дарниці і доїхала”, – розповідає Олександр Альбінський на своїй сторінці у Facebook.

10570267_707937602619199_7587573263140776753_n

“Так от хочеться просто сказати спасибі за такий прояв людяності, якої так мало залишилося в нашому великому місті”, – додає пан Олександр.

Вдалося дізнатися у “Київської Робін Гуд” чому вона вирішила допомагати саме таким нестандартним чином.

«Для мене все це трохи несподівано. Я думаю, всі так роблять. Всі діляться грошима. Чому даю гроші? Багато старших людей у нас в країні живуть за межею бідності. Вони нічого ні в кого не просять. Деякі ходять ввечері по базарах, збирають гнилі овочі та фрукти. В маркетах беруть хліб, молоко, гречку. Напевно, на м’ясо не завжди вистачає.

Я вірю в те, що людям повинні допомагати люди. Побачив, що у людини чогось немає, – просто дай і не думай про політиків, про соціальну несправедливість. Я не організатор якихось благодійних акцій. Я не шукаю нікого спеціально (хоча такі думки були теж). Люди, які потребують, – навколо нас », – розповіла дівчина виданню dreamkyiv.