У Києві жінки роздяглися, збираючи кошти на теплі речі воякам

Автор: Турій Роман

23 Лис, 2014 16:20

Поділитись публікацією
У Києві жінки роздяглися, збираючи кошти на теплі речі воякам

Сьогодні, 23 листопада, у Києві на засніженому Майдані Незалежності відбувся флешмоб «Зігрій героя» на підтримку вояків антитерористичної операції.

На місці події працював репортер ZIK-Стрім Максим Осовський.

У доволі морозний день, коли у Києві випав перший сніг, громадські активісти, серед яких були молоді дівчата і хлопці, а також жінки зрілого віку, вийшли на Майдан Незалежності і роздяглися до футболок та легких сукено. У такий спосіб вони нагадували перехожим, що в той час, коли у них є можливість одягти теплі куртки та светри, бійці АТО не мають звичайної термобілизни та спальників, які б зігріли їх у морози.

Волонтери тримали у руках плакати з дописами: «Подумай про тих, хто сидить  в окопі», «Теплий одяг – запорука здоров’я», «Турбуйся про своїх захисників».

«Я таким чином привертаю увагу до проблеми забезпечення одягом вояків на Сході. Якщо влітку бійці знайшли собі речі, то взимку – зовсім інша ситуація. На Донбасі ще в жовтні вночі було -2. Тому зараз хлопцям особливо бракує теплих речей», — наголосила учасниця флешмобу Інна Шевчук.

«Ми постійно тримає зв’язок з нашими військовими і знаємо про їхні проблеми. Тепер солдатам холодно, зимова форма для них дуже важлива. Ми роздяглися на кілька хвилин до літнього одягу і відчули, як зараз насправді холодно, але воякам на Сході – ще холодніше. Минулого тижня ми уже передали в зону АТО зимові берці, а тепер хочемо зібрати кошти на теплий одяг і закликаємо громадян долучитися із допомогою», — розповіла волонтерка Олександра Бичковська.

За словами активістів, наразі вони збирають кошти для забезпечення зимовим одягом бійців 95-ої окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.