У Колізеї до 2023 року побудують нову сцену

Автор: Костинюк Олександр

05 Тра, 2021 01:02

У Колізеї до 2023 року побудують нову сцену

Одна з італійських компаній виграла тендер на будівництво сцени всередині римського Колізею, тепер глядачі зможуть спускатися на майданчик арени, де колись проходили гладіаторські бої.

Про це повідомляє “Кореспондент.нет” з посиланням на The Guardian.

Майданчик планують зробити висувним, під ним будуть люки і приховані ліфти. Завдяки мобільній системі конструкції підземні споруди внизу будуть захищені від дощу, їх можна буде провітрити, а саму сцену за необхідності – зняти.

Тендер на будівництво виграла компанія Milan Ingegneria, яка займається проєктуванням і архітектурою конструкцій. Вартість зведення такої сцени – 18,5 мільйонів євро. Проєкт планують завершити протягом наступних двох років.

Міністр культури Італії Даріо Франческіні розповів, що така сцена вже була до 1800-х років, але пізніше її зняли через археологічні розкопки на підземних рівнях Колізею.

“У 2023 році ми знову побачимо велич Колізею на його арені”, – підкреслив він.

З ініціативою відновити Колізей в 2014 році виступив археолог Даніель Манакорда, а Франческіні її відразу ж підтримав. На початку пандемії в 2020 році Колізей для відвідувачів закрили, його роботу відновили 26 квітня 2021-го. Якщо до пандемії амфітеатр міг одночасно вмістити до 3 тисяч осіб, то зараз його можуть відвідати групи тільки з 14 осіб, між ними мають витримати 15-хвилинну перерву.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...