У Коломиї хочуть перекрити рух транспорту середмістям, аби покращити екологію

Автор: Зелінська Таня

12 Вер, 2019 07:47

У Коломиї хочуть перекрити рух транспорту середмістям, аби покращити екологію

У Коломиї хочуть перекрити рух транспорту середмістям, але спочатку відремонтують об’їзні шляхи.

Міський голова Ігор Слюзар зустрівся з фахівці USAID та обговорив питання впливу довкілля і еколологічної ситуації в місті на здоров’я, та характер захворюваності коломиян, інформує “Галка” з посиланням на Коломийську міську раду.

“Ми живемо у відносно чистому екологічно регіоні, але є речі, над якими потрібно працювати, – пояснив Ігор Слюзар. – Перше, про що дбають у цілому світі, – якість питної води. Ми взяли собі за мету ще у 2012 році зробити все, щоб нашу воду можна було пити просто з-під крана. І так, вода у Коломиї доброї якості. Для цього йдуть роботи із заміни на сучасну системи очищення води, без хлору, відновлення двох резервуварів чистої води та багато іншого. Зараз замінено понад 20 кілометрів водогону, йде повна реконструкція. Загалом заплановано замінити до 30 км мережі”.

За його словами, міська влада проводила дослідження у центральній частині міста. Виявилося, що в нас вони перевищують санітарно допустимі норми.

«Також, до прикладу, така проста річ, як рівень шуму в місті чи викиди СО2 впливає на якість життя і здоров’я мешканців. Тому вирішили, що доцільним буде перекрити рух транспорту в середмісті. Для цього спочатку ремонтуємо об’їзні дороги»

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...