У Коломиї планують облаштувати містечко з атракціонами. Зароблені з нього гроші передаватимуть ЗСУ

Автор: Застава Максим

21 Jun, 2022 07:33

У Коломиї планують облаштувати містечко з атракціонами. Зароблені з нього гроші передаватимуть ЗСУ

У парку Трильовського у Коломиї планують облаштувати атракціони.

Читайте також: У Коломиї влаштували благодійні мотоперегони й зібрали для ЗСУ 110 тисяч гривень (ФОТО)

Для Сергія Литвинова, який вже 12 років мешкає у селі Раківчик, атракціони – це сімейний бізнес, справа його життя. Вперше в Україні вони з’явились саме завдяки дідусю Сергія, котрий привіз їх із різних куточків світу. З того часу сім’я Литвинова дарувала радість і дітям, і дорослим по всій Україні, ділиться міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Суто свою діяльність Сергій зосередив у Херсонській області. Там його атракціони добре відомі. Не одне свято жителі та гості Херсона відзначали з розвагами від коломиянина. Але після 24 лютого все змінилося. Зараз херсонцям не до розваг. Майже чотири місяці вони страждають від окупації російської армії. Бізнес Сергія також залишився у Херсоні.

Перевезти атракціони Сергій не встиг, адже одразу зайнявся волонтерством. Допомагає і нашим захисникам, і людям, що потерпають від обстрілів. Не раз коломиянин сам їздив на передову, щоб передати допомогу.

Зараз Сергій хоче поставити атракціони в Коломиї. На жаль, не свої, бо вони, як я вже казав, залишилися під окупацією. Обладнанням з ним готові поділитися друзі. Підприємець розповідає, що ідея відкрити атракціони в Коломиї з’явилася після розмови із восьмирічним сином та іншими дітьми. Чоловік бачить, що діткам бракує гарних емоцій. Їхні думки – про війну, яка забирає дитинство.

“Діти іноді такі питання ставлять, що ти й сам відповіді на них не маєш”, – розповідає Сергій.

Тому він хоче подарувати трохи щастя для малюків, щоб вони мали змогу відпочити.

У планах – облаштувати містечко для діток у парку Трильовського. До речі, взимку, коли я цікавився, де мають бути атракціони, найбільше людей говорили саме за парк Трильовського. Тому й розглядається зараз цей варіант.

Сергій обіцяє, що ціни на атракціони будуть помірні. А частину від отриманого заробітку він планує витрачати на допомогу українському війську. Адже чоловік хоче надалі займатися волонтерством та підтримувати тих, хто цього потребує.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry