У Коломиї та Надвірній передруковували бюлетені, через помилку членів ТВК

Автор: Костинюк Олександр

25 Oct, 2020 09:46

Поділитись публікацією
У Коломиї та Надвірній передруковували бюлетені, через помилку членів ТВК

Коломийській районній ТВК та у Надвірнянській міській ТВК довелося передрукувати тисячі бюлетенів. У першому випадку у бюлетенях двічі повторювалася цифра “8”, а в другому – у бюлетень включили не того кандидата.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Громадянської мережі “ОПОРА”.

24 жовтня Коломийська районна територіальна виборча комісія передрукувала 48 488 бюлетенів. Попередньо комісія своєю постановою затвердила текст виборчого бюлетеня. Так, у третьому територіальному виборчому окрузі на виборах до Коломийської районної ради  у територіальному списку “Радикальної партії Олега Ляшка” двічі повторюється цифра “8” у порядковості кандидатів.

За інформацією керівництва Коломийської районної ТВК, о 04:00 25 жовтня вони отримали передруковані бюлетені.

Також 24 жовтня виявили помилку у бюлетенях із виборів депутатів Надвірняської міської ради у третьому територіальному окрузі. Надвірнянська міська ТВК у своїй постанові при затвердженні тексту бюлетеня не включила бюлетень третього територіального округу Богдана Степановича Остапюка від партії “Слуга народу”, а включила у цей список Юрія Васильовича Остапюка, який балотується від партії “Слуга народу” у Надвірнянську міську раду у другому територіальному окрузі. Богдан Степанович Остапюк звернувся із скаргою до Надвірнянської міської ТВК.  Загалом передрукували 7 717 бюлетенів.

Відповідно до частини 15 статті 242 Виборчого кодексу 15, особи, винні у протиправному псуванні виборчих бюлетенів, відшкодовують заподіяну шкоду в порядку, встановленому законом.