У Коломиї виділили додаткові 195 тисяч гривень на засоби захисту, противірусні та антибіотики

Автор: Зелінська Таня

16 Бер, 2020 16:16

У Коломиї виділили додаткові 195 тисяч гривень на засоби захисту, противірусні та антибіотики

Комісія ТЕБ та НС Коломийської міської ради з 17 березня вводить додаткові заходи запобігання поширення пандемії COVID19.

Вирішили заборонити роботу закладів громадського харчування, сфери послуг, спортивних та розважальних закладів, об’єктів торгівлі, окрім продуктових маркетів, аптек та АЗС, інформує “Галка” з посиланням на Коломийську міську раду.

Керівникам продовольчих магазинів, АЗС та аптек постановили запровадити обслуговування клієнтів із розрахунку 6м кВ на особу, забезпечивши дотримання дистанції у черзі. Також рекомендуємо продовжити час роботи даних закладів для зменшення одночасного відвідування. Керівникам установ та закладів, які працюють, дотримуватись санітарно-епідеміологічних норм.

Також прийняли рішення виділити з резервного фонду 195 тисяч гривень на закупівлю засобів особистого захисту, противірусних препаратів та антибіотиків.

Установам і організаціям Коломийської ОТГ не залежно від форм власності припинити прийом громадян і проводити консультації з мешканцями міста виключно телефоном або по Інтернету. Керівникам установ оприлюднити контактні дані.

Настоятелям церков припинити масові публічні відправи.

У зв’язку із закриттям ряд закладів Коломийської ОТГ перевізникам до 29 березня надати пропозиції щодо коригування графіків перевезень.

Керівникам аптечних закладів забезпечити наявність антисептичних засобів, засобів особистого захисту і не допустити ріст цін на медикаменти.

Комунальному підприємству “Коломияводоканал” посилити охорону та контроль за якістю води.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...