У Коломиї стартував новий грандіозний проект компанії Мельник

Автор: Комарщук Олександра

22 Лип, 2016 10:29

У Коломиї стартував новий грандіозний проект компанії Мельник

У Коломиї вперше побудують повноцінний житловий комплекс, також проведуть благоустрій міського озера і будівництво сучасного спортивного комплексу.

 Коломийська міська рада підписала договір про спільну діяльність в рамках здійснення державно-приватного партнерства з ТзОВ «Будівельна компанія «Мельник» з Івано- Франківська щодо розвитку спортивної інфраструктури міста. Договір підписав міський голова Коломиї Ігор Слюзар та засновник компанії «Мельник» Іван Мельник.

 За словами директора маркетингу будівельної компанії Оксани Мельник, таке комерційно державне партнерство – є практично першим в регіоні.

 «Ми у Коломиї з важливою місією, адже Коломийська міська рада і будівельна компанія запроваджують спільну діяльність, яка піде на користь і на розвиток міста, – провадить розмову Оксана Мельник. – Ми будемо зводити житловий комплект, будувати стадіон, а також проводитимемо благоустрій міського озера по вул. Чехова».

 Стадіон матиме штучне покриття, сертифіковане ФІФА. За словами пані Оксани, таке покриття – єдине в Західній Україні. Щодо благоустрою озера, будуть поставлені лавочки, зроблена бруківка. «А спортивний стадіон, в свою чергу, буде сприяти розвитку футболу», – переконані забудовники. Загалом у розвиток міста компанія планує вкласти близько 25 мільйонів гривень.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...