У Коломиї відкривають школу громадянської журналістики

Автор: Людмила Баран

22 Вер, 2015 11:03

У Коломиї відкривають школу громадянської журналістики

У коломийському антикафе «Ґенеза» започатковують школу журналістики для мешканців міста. На меті – створення середовища, що формуватиме інформаційний простір міста Коломиї та розвиватиме саму громадянську журналістику.

Читайте також: Судячи по тому, хто голосував за децентралізацію, стає зрозуміло, що не все з нею добре, - журналіст

Як зазначено в описі проекту, учасником може стати кожен свідомий громадянин міста. До участі буде залучено 8 школярів старших класів, 6 студентів коломийських вузів та 6 сформованих спеціалістів, які хочуть себе розвивати як громадянські журналісти.

Журналіст з Коломиї Євген Гапич написав у “Фейсбуці”, що буде одним із лекторів школи. Викладатиме фотожурналістику та журналістські розслідування.

“Запрошую всіх охочих молодих людей. Буде надана незалежна інтернет платформа, де студенти школи журналістики зможуть розміщувати свої матеріали”, – додав Гапич.

Відбір на участь у проекті проходитиме за мотиваційним листом та заповненою анкеткою.

Організатори обіцяють, що у рамках цієї школи до Ґенези приїздитимуть відомі лектори та практикуючі журналісти. Проект добровільний і безкоштовний, для його членів. Утримування беруть на себе меценати, грантові фонди та “Ґенеза”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...