У Коломийській ЦРЛ показали, як працює новітнє медичне обладнання (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

11 Лют, 2019 21:12

У Коломийській ЦРЛ показали, як працює новітнє медичне обладнання (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук з робочою поїздкою відвідав Коломийський район.

Читайте також: "Це була пропозиція президента і прем'єра", - Денис Шмигаль про посаду міністра

Посадовець ознайомився із роботою нового медичного обладнання, яке минулого року було придбано за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, зокрема, оглянув ангіографічний апарат, мамограф та УЗД-апарат, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Лесіва, завдяки новому ангіографу, який почав функціонувати у середині милого року, можна вчасно діагностувати та попередити серцево-судинні захворювання. Так, як зазначив завідувач лікарні, щороку на Коломийщині реєструють 140-150 інфарктів та понад 320 інсультів. Відтак, здійснивши обстеження судин організму на ангіографі, можна вчасно діагностувати захворювання та провести необхідні медичні процедури, зокрема, спрогнозувати захворювання чи попередити його.

На переконання Олега Гончарука, придбати медичне обладнання для закладів охорони здоров’я Коломийщини стало можливим завдяки консолідованій роботі як народних депутатів, так і представників місцевої влади.

«Спільна позиція усіх рівнів влади дозволила розвинути медичну галузь району, забезпечити надання якісно нових медичних послуг жителям Коломийщини та навколишніх районів», – наголосив очільник Прикарпаття.

За словами Андрія Іванчука, пройти обстеження на ангіографі зможуть також жителі Косівського, Городенківського та Снятинського районів, адже в майбутньому Коломийщина стане одним із п’яти госпітальних округів, які функціонуватимуть на території області.

Посадовці зазначили, що в Україні наразі немає такого районного центру, в якому би функціонувало настільки високодіагностичне медичне обладнання. Воно дасть змогу підвищити якість надання послуг та вчасно виявити захворювання.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...