У Коломиї презентували книгу «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста» (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

29 Nov, 2023 09:13

Поділитись публікацією
У Коломиї презентували книгу «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста» (ФОТО)

У Коломиї презентували книгу «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста». Вона стала другим випуском проєкту «Коломия в новітній історії України».

Про це пише Галка з посиланням на голову Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ, Вікторію Плахту.

Це видання – про творчих людей, які залишили свій слід у новітній історії Коломиї. У ній представили членів Національних спілок журналістів, краєзнавців, письменників України, які, працювали в Коломиї, досягли високих результатів у медійній галузі, краєзнавстві та письменництві, мають власні книжки.

Над упорядкуванням книжки працювали члени Національної спілки журналістів України Валерій Ковтун, Валентина Близнюк, Микола Васильчук, Ольга Гаврилюк, Тамара Приходько, Ольга Руданець, Наталія Тарновецька; також – Почесний краєзнавець України Микола Савчук, Оксана Вінтоняк і Мирослава Кочержук.

У своєму вітальному слові на презентації міський голова Коломиї Богдан Станіславський зазначив:

«Ця книга є другою в серії «Коломия в новітній історії України». Вона відтворює шматочок нашої історії, сповненої життям та духом Коломиї, яку сьогодні творять письменники, краєзнавці та журналісти, які є частиною цього унікального міста. Вони не просто пишуть твори, бережуть історію та культуру, відкривають нові сторони життя громади. Ці люди творять світогляд, пробуджують цікавість до власного коріння та вселяють дух Коломиї у наші голови та серця».