У Коломиї створюють Молодіжний симфонічний оркестр, з яким заспіває Христина Соловій

Автор: Костинюк Олександр

24 Sep, 2022 13:25

Поділитись публікацією
У Коломиї створюють Молодіжний симфонічний оркестр, з яким заспіває Христина Соловій

З 21 вересня стартував набір у Молодіжний симфонічний оркестр Коломиї. Молодих музикантів з Коломиї, Івано-Франківської та Чернівецької областей віком 14-22 роки запрошують до участі у відборі та онлайн-прослуховуванні.

Читайте також: "Любий друг": Христина Соловій запрошує франківців на презентацію нового альбому

Участь можуть взяти учні або студенти музичних навчальних закладів зі спеціальностей: струнні, духові та ударні інструменти. Термін подачі онлайн-заявки до 10 жовтня включно.

У рамках прослуховування кандидати: 

  • струнно-смичкових інструментів презентують запис виконання фрагмента із твору великої форми (бажано 1 частину) та п’єсу за вибором; 
  • дерев’яно-духових, мідних та ударних – два різнохарактерних твори на вибір.  

Відеозапис необхідно надіслати на електронну адресу: mol.orkestr@gmail.com (в листі обов’язково вказати прізвище та ім’я учасника). А також заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/6YVpvNYc2ryRRb3j9 .

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Коломийської міської ради.

“На початку грудня відбудеться музичний кемп, де протягом тижня молоді музиканти будуть займатися з професійними викладачами та музикантами. Щоб потім зіграти спільно фінальний концерт на чолі з українською інді-поп-дівою Христиною Соловій, яка стане головним патроном оркестру та гостем програми. Христина співачка та авторка пісень, яка належить до нового покоління української музики. На рахунку співачки три альбоми. Також вона представляє гуманістичний рух “Uanimals””, – йдеться в повідомленні.

А також солістом концерту буде відомий український скрипаль, лауреат багатьох престижних міжнародних конкурсів, Заслужений артист України, доктор філософії – Назарій Пилатюк. Скрипаль відзначений Золотою медаллю Академії мистецтв України, є президентським стипендіатом (2009-2020 рр.).

Відтак, учасники оркестру отримають незабутні враження та професійний розвиток. В оркестр будуть залучені діти внутрішньо переміщених осіб, а зібрані кошти передадуть на підтримку ЗСУ після концерту.