У Коломиї обвинувачений прийшов п’яним на суд – отримав штраф

Автор: Єва Жасминова

06 Вер, 2021 21:42

У Коломиї обвинувачений прийшов п’яним на суд – отримав штраф

У Коломийському міськрайонному суді перебуває кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Розгляд справи неодноразово відкладався через неявку обвинуваченого, у зв’язку з чим суд виніс ухвалу про привід обвинуваченого в судове засідання.

3 вересня обвинувачений на судове засідання з’явився в нетверезому стані. Після чого судовий розпорядник та працівник поліції склали адміністративні протоколи за прояв неповаги до суду (ч. 1 ст. 185-3 КУпАП) та за появу у громадському місці, а саме у Коломийському міськрайонному суді, у п’яному вигляді. (ч. 1 ст. 178 КУпАП), інформує пресслужба суд.

У суді звертають увагу на те, що на цього чоловіка із початку 2020 року органи поліції склали і направили до суду для розгляду по суті 15 протоколів про адміністративні правопорушення, із них по шести справах призначено адміністративне стягнення у виді штрафу, із яких добровільно сплачено ним по одній справі, по одній справі призначено суспільно-корисні роботи (які виконані), по одній – громадські роботи (які виконані), по одній – усне зауваження, дві – закрито у зв’язку із закінченням строків, одну справу направлено на доопрацювання, три справи на цей час на розгляді.

Відповідно до законодавства відповідальність за вчинення вищезазначених правопорушень передбачена тільки у вигляді штрафу.

«На думку суду, до осіб, які проявляють неповагу до суду, необхідно застосовувати більш суворіші заходи адміністративної відповідальності, для забезпечення належної поведінки учасників судового процесу, виховання в суспільстві шанобливого ставлення до суддів і правосуддя», – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...