У конфлікт матері франківських школярів з вчителями втрутиться Громадська рада освіти

Автор: Комарщук Олександра

05 Лют, 2015 16:39

У конфлікт матері франківських школярів з вчителями втрутиться Громадська рада освіти

Як повідомляла “Галка” раніше, франківчанка Зореслава Кудиба розповіла про неналежне ставлення вчителів до своїх професійних обов`язків.

“Галка” поспілкувалася з головою Громадської ради при управлінні освіти Василем Стефанишиним. За його словами, перше, що повинна зробити пані Зореслава, написати звернення на ім`я голови Громадської ради.

“У вівторок, 10 лютого в управлінні освіти відбудеться засідання Ради, куди ми запросимо директора школи і обов`язково розберемося у ситуації. Ми мусимо допомогти цій жінці, бо вона вже зверталася до нас. Громадська рада проситиме й начальника управління освіти Наталю Микулу особисто розібратися у ситуації” – каже Василь Стефанишин.

“Галка” також зв`язалася і з директором школи №3 Світланою Долговою, яка повідомила, що 6 лютого з приводу цієї ситуації школа скликає батьківські збори.

“На збори пані Кудиба запросила представників Самооборони, тому можна буде об`єктивно розібратися у ситуації. На мій погляд, немає проблеми, просто мама наших школярів чомусь думає, що до її дітей не так ставляться як повинні. Думаю, вини вчителя тут немає” – розповідає Світлана Долгова.

Також, директорка школи розповіла, що пані Зореслава надзвичайно рідко відвідує школу, і не буває на батьківських зборах. З її боку лунають тільки докори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...