У Кореї людей, які страждають від ігрової залежності, звільнять від армії

Автор: Турій Роман

27 Jul, 2014 09:53

Поділитись публікацією
У Кореї людей, які страждають від ігрової залежності, звільнять від армії

Південна Корея належить до країн, армія яких формується на основі закону «Про загальний військовий обов’язок». Кожен корейська чоловік у віці від 18 до 35 років зобов’язаний відслужити в армії.

Однак, в 2010 році Адміністрація з особового складу збройних сил внесла зміни до чинного закону, звільнивши від військового обов’язку чоловіка, який «протягом шести або більше місяців проходив лікування від алкогольної, наркотичної або ігрової залежності або продемонстрував нездатність несення нормального терміну служби».

Корейці відомі своєю тягою до всіляких IT-новинок. В ігровій індустрії онлайн-ігор Південна Корея входить до трійки лідерів. Ця галузь приносить у ВВП більше 0,5% доходу,

Ігроманія – одна з гострих проблем в країні ранкової свіжості, що перетворилася із стилю життя в справжній бич, особливо для молоді. Останні дослідження показують, що близько 2% корейців у віці від 10 до 19 років страждають від комп’ютерної залежності. У 2011 році навіть оголошували «комендантську годину» на відеоігри для дітей до 16 років. У наступні роки діти до 18 років могли грати у відеоігри тільки в години, спеціально відведені для цього батьками або опікунами.