У Космачі люди побили матір з дитиною, бо думали, що вони здаватимуть чоловіків в ТЦК (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

07 Лют, 2024 11:44

Поділитись публікацією
У Космачі люди побили матір з дитиною, бо думали, що вони здаватимуть чоловіків в ТЦК (ФОТО, ВІДЕО)

Днями у Космачі місцеві мешканці зупинили машину матері, яка їхала з малолітньою дочкою та побили їх. Причина: мешканці думали, що ті здаватимуть чоловіків в ТЦК.

Про це пише Галка з посиланням на потерпілу Іванку Ванджурак та обласну поліцію.

Поліціянти з’ясували, що мешканці отримали в локальних групах у соцмережі неправдиву інформацію. Близько сотні людей самовільно перекрили дорогу та не пропускали машини. Під час сутички постраждали неповнолітня та дві жінки. Вони були доставлені до місцевої лікарні. Правоохоронці провели з мешканцями роз’яснювальні бесіди та невдовзі люди розійшлися.

Потерпіла Іванка Ванджурак розповіла, що їхала на пошту в Космач. З нею в машині перебувала донечка, якій 6 років. У центрі села машину зупинив натовп розлючених жінок. Як каже потерпіла, деякі з них були п’яними, у їх руках були дубинки, біти, різні залізні металеві “штуки”. Після розмови через відкрите вікно та перевірки телефону потерпілої, натовп відпустив машину.

Повертаючись з пошти тією самою дорогою, автівку жінки знову зупинили. Їй почали висувати обвинувачення, начебто вона навідниця військкомату.

“Вони казали, що я приїхала до них в село здавати їх і здавати їхніх чоловіків. Це було вже з криками, матами та погрозами”, – ділиться Іванка Ванджурак.

Після цього натовп почав бити машину та намагатися її перевернути, почали витягувати потерпілу через вікно, виривати волосся і вирвати ключі з машини. Коли Іванка Ванджурак почала кричати, що в машині дитина, одна із жінок запхала біту у вікно і вдарила нею по голові дитину. Інша жінка у цей час тримала потерпілу за волосся.

Поліція очікує на результати експертиз від медиків, після чого вирішать питання щодо надання правової кваліфікації події.