У Космачі врятували козулю: звірятко тремтіло та не могло підвестися (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

28 Лют, 2024 09:17

Поділитись публікацією
У Космачі врятували козулю: звірятко тремтіло та не могло підвестися (ФОТО)

27 лютого до ветеринарного пункту в Космачі привезли дику тварину. Прикарпатка Оля Гаврищук знайшла самця сарни європейської при узбіччі дороги в мокрому кюветі. Звірятко тремтіло та не могло підвестися. Ветеринари виявили параліч задніх кінцівок. Згодом “Галці” розповіли, що у тварини травмований хребет з нервовою системою.

Про це пише Галка з посилання на допис Космацької громади.

Ветеринар Роман Бойчук надав необхідну медичну допомогу тваринці. Після чого голова громади доставив козулю до Галицького національного природного парку.

Там зоологи підтвердили параліч задніх кінцівок. Попередньо вважалося, що причиною могло стати переохолодження. Проте реабілітологи кажуть про травму хребта. Якщо тварина виживе, після реабілітації його повернуть у дику природу.

(ОНОВЛЕНО). Козуля, яку врятували 27 лютого у Космацькій громаді, зараз знаходиться у важкому стані. Самець сарни європейської ймовірно потрапив під авто та отримав важку травму. В нього пошкоджений хребет та нервова система. Задні кінцівки повністю не працюють. Тварина майже не їсть нічого.

Про це “Галці” розповіли у секторі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку, де зараз перебуває тварина.

“Дякуємо небайдужим жителям громади, хто витратив свій час і не залишив помирати тварину. А тим, хто завдав болю беззахисній тварині, хочеться вкотре нагадати, що ми всі є частиною природи, а тому знищуючи її, ми неодмінно знищимо себе. І набагато приємніше у світі, де й так багато зла, просто підгодовувати таку красу, а не прицілюватися тільки з фотозброї”, – написали у дописі Космацької громади.

*Фото. Космацька ТГ.